TWINKLE
01 / 01

Twinkle'ın Hikayesi

Her güzel şey bir hayalle başlar dedik ve sınır koymadan hayatımızı nasıl bir ortamda geçirmek istediğimiz ile ilgili hayal kurmaya başladık. 4 duvardan ibaret olmamalıydı yaşayacağımız yer. 21. Yüzyılın kapı komşusu olduğu halde birbirine bir merhabayı çok gören plazaları değildi çocuklarımızı büyüteceğimiz çevre.

Birçoğumuzun hatırladığı, özlemle andığı komşuluk ilişkileri yoğun olarak yaşanmalıydı oturacağımız yerde. Çocuklarımızın karnı acıktığında en yakın eve girip karnını doyurabileceği, aşurelerin kapı kapı dağıtıldığı, ekmeğin bittiğinde her daim kapı komşundan isteyebileceğin samimiyette komşularımız olmalıydı. Hayat gerektiğinde üzüntü ve sevincimizi paylaşacağımız komşularımızla birlikte bir arada, gerektiğinde ise kendi özelinde konforlu yaşanılabilen bir kurguda akmalıydı. Geleneksel Türk evinin giriş katında odaların açıldığı, üstü kapalı, önü avluya bakan, bir ya da birkaç yanı açık mekana hayat adı verilirdi. İstediğimiz Hayat’ın aslında geçmişte atalarımızın kurguladığı ve keyifle yaşadığı Hayat’tan geçtiğini farkettik ve yola koyulduk. Işıltı anlamına gelen konut markamız ‘TWINKLE’ hayat ile daha bir anlam bulmuştu. Ve önce ismi çıktı ışıltılı hayatımızın ‘TWINKLE LIFE’ ile.

HAYALİN MİMARİYE AKTARILMASI
Yapım kısmı yıllardır sektörün içinde bulunmuş olmamızdan dolayı en kolay kısmıydı işimizin. Asıl sorun hayalini kurduğumuz yaşamın diğer komşularımızın da hayalinde ki yaşam alanları ile örtüşmesi ve bunun mimari olarak hepimize hitap etmesiydi. Farklı büyüklükteki konutlar, gerektiğinde daha da büyüyebilecek esnek plan çözümleri, konforlu yaşam m2’leri, yaşanılacak yeşil alanlar projemizin olmazsa olmazıydı. Hayalimizin gerçekleşmesi için projenin lokasyonu ve konut sayısı çok önem taşıyordu. Ne kontrolün kaybedileceği büyüklükte, ne de sosyal tesisin işlemesine engel olacak küçüklükte, ne şehrin içerisinde ne de şehrin çok dışında olmalıydı. Kocaeli’nin parlayan yıldızı Başiskele’nin Kullar bölgesinde tam projemize uygun büyüklükte bir arsa alanı bulduk ve 48 konut ile butik projemize start verdik.

Twinkle Life

Kullar Mah. Yeliz Sokak Başiskele KOCAELİ
+90 544 441 6 441
info@erggroup.com.tr
contacts

Telefon

+90 544 441 6 441
+90 262 371 20 40

EMAIL

info@twinkle.com.tr

TWINKLE LIFE SATIŞ OFİSİ

Kullar Mah. Yeliz Sokak Başiskele KOCAELİ

ERG GROUP GENEL MERKEZ

D-100 KARAYOLU ÜZERİ HASANPAŞA MAH. NO:67 UZUNÇİFTLİK KARTEPE | KOCAELİ
Bilgi Talep Formu