TWINKLE
01 / 01

TWINKLE'DA YAŞAM

Mekanı, tek bir yapı/dört duvar/ üç artı bir… vb olmaktan çok daha öteye taşıma isteğimizle; açık, kapalı, doğal ve biçimlendirilmiş tüm yaşam alanlarının bir arada olduğu ve bu bir aradalık ile insani ilişkilerin, sosyal ve psikolojik etkileşimlerin pozitif sonuçlar verdiği çok daha mutlu bir hayat için hayalimizi gerçekleştiriyoruz.

Hayalleri, sosyal yaklaşımı ve özgün mimarisi ile gerçekleştirmeyi hedefleyen Twinkle Life, 9309 m2 arazi üzerinde; zemin kat, 1.kat ve çatı arası imar hakkı ile 4 blok, 48 adet bağımsız bölüm ve sosyal tesis alanlarından oluşmaktadır.

Zemin kat daireleri 3+1 ve 2+1 olarak tasarlanmış olup, zeminde toplam 16 adet 3+1 ve 4 adet 2+1 daire bulunmaktadır. 1.Kat ve çatı arası kullanımı dublex daireler şeklinde tasarlanmış, 20 adet 4+1, 8 adet 3+1 daire bulunmaktadır.

Hayat” denen iç avlular ile konut mekan anlayışına geleneksel bir dokunuş yapan Twinkle Life projesinde, blok girişlerinde yeşil alan ve sosyal alan olarak kullanılacak 105 m2 lik giriş avlusu ile müstakil daire girişi imkanı sağlayan, sirkülasyon ve yeşil alan imkanı sunan 120 m2 bir iç avlu tasarlanmıştır. Kapımızın hemen önünde bulunan, günlük hayatımızın renkli bir parçası olmasını dilediğimiz, estetik ve farklı bir mimari öge olarak projeye kattığımız bu avlular ile, ailemizle, komşularımızla, misafirlerimizle günün stresinden uzaklaşmayı hoşça vakit geçirmeyi istiyoruz.

Twinkle Life projesinin konut alanları içindeki samimi sosyal alanları dışında, ayrıca bir sosyal tesisi de bulunmaktadır. Parselin park ve orman alanı ile birleştiği yerinde konumlanan sosyal tesisin kapalı mekanları dışında, açık yüzme havuzu, teras alanları, çocuk oyun alanı, çocuk havuzu ve yeşil alanlar tasarlanmıştır.
Farklılaşan mimarisiyle sosyalleşmenin getirdiği mutlu bir “HAYAT”’ı Twinkle Life projesinde yakalayabilirsiniz…

Twinkle Life

Kullar Mah. Yeliz Sokak Başiskele KOCAELİ
+90 544 441 6 441
info@erggroup.com.tr
contacts

Telefon

+90 544 441 6 441
+90 262 371 20 40

EMAIL

info@twinkle.com.tr

TWINKLE LIFE SATIŞ OFİSİ

Kullar Mah. Yeliz Sokak Başiskele KOCAELİ

ERG GROUP GENEL MERKEZ

D-100 KARAYOLU ÜZERİ HASANPAŞA MAH. NO:67 UZUNÇİFTLİK KARTEPE | KOCAELİ
Bilgi Talep Formu