TWINKLE
01 / 01

NEDEN TWINKLE

``IŞILTI`` anlamına gelen ``Twinkle`` hayatı güzelleştirmek ve mutlu kılmak adına ERGGROUP olarak gerçekleştirdiğimiz projeler dizisinin nitelikli konut markasıdır.

İlk olarak Gölcük'te 20 daireden oluşan TWINKLE HOMES ile hayat bulan ve yeni projeler ile giderek büyüyen Twinkle markamızla çıktığımız yola Kullar'da 48 daire inşaatına başlayarak TWINKLE LIFE ile devam etmekteyiz.

İster çocuk ister yetişkin hangi yaşta olursan ol hayat mutluysa güzeldir. Twinkle bizim için mutluluğun simgesi, estetiğin göstergesi, sağlıklı yaşamın ışıdayan yüzüdür.

Çocuklar kadar mutlu olabilmek ve oldurabilmek …

Bir insanın en mutlu olduğu dönem elbette ki çocukluk dönemidir. Ve o dönemlerde izlediği çizgi film karakterleri de her kişi için unutulmaz olarak hafızalarda yer eder. “TWINKLE” çocukluk anılarımızdaki bir çizgi filmdir ve bu film ışıldayan bir yıldızın hikayesini anlatır. Biz de, tasarımlarımızla çocukluğumuzdaki yıldız gibi parlamayı, hangi yaşta olursak olalım çocuklar gibi mutlu ve huzurlu yaşamlar yaratmayı, istedik… Yaşam enerjimiz herşeyimiz…. Yaşam enerjimiz vazgeçemeyeceğimiz ve bizi hayata bağlayan önemli bir hayati göstergedir. Çok yalın bir ifadeyle; “çevremize gülümseyerek bakabiliyorsak yaşam enerjimizin yerinde” olduğu açıktır. Eğer ki biz, mutlu ve sağlıklı bir çevrede hayatımızı devam ettirebiliyorsak yaşam enerjimiz doruklara çıkmış demektir.

Işıldayan gözlerle bakan insanların yaşadığı bir kent…. Kentsel ölçekte yaptığımız gözlemlerde, Kocaeli’de nitelikli konut sayısının az olduğunu ve dolayısıyla konut denen yaşam alanında gerçek anlamda estetik, mutluluk, sağlık ve ekonomik birlikteliğin yakalanamadığı görülmüştür.

Yaşam standartlarını yükseltecek uzman bir anlayışla, TWINKLE (Homes, Life, Residence, Garden… ) projelerimizle bu birlikteliği farklı konseptler ve farklı kullanıcı tipolojileri için yakalamayı kentsel çevreye katkı sunmayı istedik ve gülümseyen yüzlerin, ışıldayan gözlerin çoğalmasını hedefledik.

Twinkle Life

Kullar Mah. Yeliz Sokak Başiskele KOCAELİ
+90 544 441 6 441
info@erggroup.com.tr
contacts

Telefon

+90 544 441 6 441
+90 262 371 20 40

EMAIL

info@twinkle.com.tr

TWINKLE LIFE SATIŞ OFİSİ

Kullar Mah. Yeliz Sokak Başiskele KOCAELİ

ERG GROUP GENEL MERKEZ

D-100 KARAYOLU ÜZERİ HASANPAŞA MAH. NO:67 UZUNÇİFTLİK KARTEPE | KOCAELİ
Bilgi Talep Formu