TWINKLE
01 / 01

ERG GROUP

Şirket Profili.

ERGGROUP, 21. yüzyıl Türkiye’sinde sürekli yenilikçi, ve çağdaş inşaat
anlayışıyla, çağın ihtiyaçlarını karşılayacak uygulama deneyimleri üzerinde
çalışmalarını sürdürmektedir.

YALÇIN ERGEN MİMARLIK ATÖLYESİ olarak 2002 yılında Kocaeli’de faaliyetlerine başlayan ilk şirketimiz, 2008 yılında dekorasyon alanında ERG PROJE MÜŞ. MOB. İNŞ. SAN.LTD. ŞTİ, 2012 yılında inşaat taahhüt, yap-sat sektöründe ERGSAN İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş, ve 2013 yılında Elektrik ve Mekanik Tesisat sektöründe ERGMAK ELEKTRİK VE MEKANİK SİSTEMLERİ firmalarının kurulmaları ile yapı sektörünün her alanında yer almayı hedeflemiştir.

Güçlenerek devam eden bir güven ve kalite geleneği yaratan ERGGROUP, içinde barındırdığı şirketlerle birlikte alanını genişletmiş, hızlı, ekonomik ve kaliteli iş yapmayı ilke edinmiş olan teknik kadrosu ile saygın müşterilerimize gerçek anlamda anahtar teslim hizmeti vermektedir.

Kendi markalarımız olan, SOS ve TWINKLE ile hayallerinize layık yaşam alanları ve çalışma ortamları tasarlamayı amaçlayan ERGGROUP, sizlere kalite, huzur ve estetiği bir arada yaşayabileceğiniz fırsatlar sunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye ve Dünya’nın sayılı markalarından olan NURUS Ofis Mobilyaları, EURODECOR Kapı ve Mutfak, TRIMLINE Ara Bölme Sistemleri, TACER Asma Tavan Sistemleri ve UNIGEN Zemin Kaplamaları firmalarının bölge bayiliklerini de bünyesinde barındıran ERGGROUP bu firmalar ile uzun zamandır süre gelen iş birlikleri neticesi ile iç dekorasyon alanında bölgenin sayılı firmaları arasına girmiştir.

Yılların deneyimini tüm çalışanlarına ve çalışmalarına aktaran ve yüksek standartlarda bir çalışma ortamı yaratarak, sahip olduğu yüksek potansiyel sayesinde, tasarımlarına farklı bir anlayışı yansıtabilmeyi, böylece sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek hayallerinizi gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Twinkle Life

Kullar Mah. Yeliz Sokak Başiskele KOCAELİ
+90 544 441 6 441
info@erggroup.com.tr
contacts

Telefon

+90 544 441 6 441
+90 262 371 20 40

EMAIL

info@twinkle.com.tr

TWINKLE LIFE SATIŞ OFİSİ

Kullar Mah. Yeliz Sokak Başiskele KOCAELİ

ERG GROUP GENEL MERKEZ

D-100 KARAYOLU ÜZERİ HASANPAŞA MAH. NO:67 UZUNÇİFTLİK KARTEPE | KOCAELİ
Bilgi Talep Formu